Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Ліга Жіночого Боксу «Українські левиці»

Ліга Жіночого Боксу «Українські левиці»
Цена:
200 - 600 грн.
Купить билет
Клуб «Болеро»
г. Харьков, пр-т Юбилейный, 56
7 ноября 2019, четверг
18:00

«Левиці» продовжують переможну ходу. На черзі яскраве боксерське шоу у Харкові.

«Українські левиці» стрімко здобувають популярність по всій Україні завдяки своїм яскравим переможними поєдинкамта неймовірним шоу програмам в рамках боксерських вечорів. Наступне спортивне шоу наша команда проведе у Харкові в місцевому нічному клубі «Bolero».

Команда «Українські левиці» анонсувала дату та наступне місто проведення четвертого вечора боксу у дебютному для себе змагальному році.

За підтримки генерального спонсора команди «Фаворит спорт», Федерації боксу України, Харківської Федерації боксу, «Українські левиці» підготували для вболівальників потужне боксерське шоу та яскраві та безкомпромісні поєдинки.

Традиційно участь у боксерському шоу у Харкові прийматимуть найкращі, найсильніші та найбільш титуловані спортсменки Національної збірної України з боксу.

Щодо суперників наших дівчат, то організатори боксерського шоу тримають інтригу, проте з впевненістю можна сказати, що це буде одна з найбільш потужних жіночих боксерських збірних Європи.

Таким чином, якщо ти бажаєш провести сьоме листопада яскраво та незабутньо, то вечір боксу за участю «Українських левиць» — саме те, що необхідно для цього. Яскраві та безкомпромісні поєдинки, потужна шоу-програма та безліч цікавих сюрпризів для глядачів.

7 листопада, 18:00, нічний клуб «Bolero», черговий у поточному сезоні вечір боксу однієї з найбільш популярних команд нашої держави — «Українських левиці».

«Українські левиці» — унікальний спортивний проект, якому на сьогоднішній день не має аналогів в усьому світі. Поєднання спортивного духу з яскравими боксерськими шоу та найвідомішими представниками шоу-бізнесу роблять цей проект дійсно унікальним.

Продаж квитків здійснюється на сайті КОНТРАМАРКА.

Пише історію українського спорту разом!

Прийди та підтримай «Українських левиць!

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев