Категории
ЕдаАфишаКрасота, спорт, здоровьеОтдых и развлеченияМагазины и шопингУслугиАвто и транспортОбразование и курсы

Аладдін і чарівна лампа (казковий шоу-мюзикл)

Аладдін і чарівна лампа (казковий шоу-мюзикл)
Цена:
150 - 300 грн.
Купить билет
ТКЦ
ул. Сумская, 25
23 ноября 2019, суббота
11:00

Творці хітових музичних вистав «Рапунцель. Казка про зниклу принцесі «," Кіт у чоботях «," Снігова королева. Сила гарячого серця «," Білосніжка і семеро гномів «широко відомих в Україні та за її межами, вирішили звернутися до героя найпопулярнішої казки арабського циклу» Тисяча і одна ніч «. Йдеться про пригоди Аладдіна, веселого бідняка, який знайшов чарівну лампу і підкорив серце найпрекраснішої східної принцеси.

Історія цього героя не раз інтерпретувалася — в театральних, шоу і кінопостановці.

У 1992 році студією Уолта Діснея за мотивами казки про Аладдіна був випущений повнометражний мультиплікаційний фільм «Аладдін», в якому багато деталей сюжету були змінені. Мультфільм став однією з найуспішніших картин студії, отримавши дві премії «Оскар». Успіх мультфільму привів до створення двох повнометражних продовжень — «Повернення Джафара» і «Аладдін і король розбійників», а також мультсеріалу «Аладдін», сюжет яких мав мало спільного з оригінальною казкою. У 2019 серці глядача підкорив фільм «Аладдін» — кіноадаптація мультфільму.

Словом, чарівна східна історія про дружбу, людяності і любові багато років знаходиться на піку популярності і не збирається здавати свої позиції.

Саме тому творча команда театру «Каскадер» вирішила звернутися до вічного сюжету, адже наш коник — добрі, душевні і веселі казки з мелодійними піснями, віртуозною сучасною хореографією, дотепними жартами, всілякими трюками і боями. Ну, а східний колорит, яскраві костюми, ефектні декорації і світлові рішення, стануть прекрасним доповненням для втілення класичної історії.

Отже, закоханий в прекрасну принцесу бідняк Аладдін потрапляє в занедбану печеру і знаходить чарівну лампу. Мешканець лампи — Джинн, вибравшись на свободу, обіцяє виконати три бажання юнака. І тут починаються справжні пригоди!

Расшарить в соцсетях:
Отзывы
Написать отзыв
Сообщить об ошибке
Ваша оценка
Captcha
Нажимая "Оставить отзыв", вы принимаете
Правила размещения комментариев